Splitsko-dalmatinska županija donijela je i ove godine odluku o nagrađivanju svojih najboljih učenika – prvoplasiranih, drugoplasiranih i trećeplasiranih na državnim natjecanjima – i njihovih mentora. Svečana dodjela koja je organizirana u svrhu promicanja znanja, kvalitete i izvrsnosti održana je u utorak, 9. srpnja 2024., u dvorani Medicinskog fakulteta u Splitu (MEFST). Župan je zajedno sa svojim suradnicima upriličio primanje za nagrađene učenike, mentore i ravnatelje škola. Kako bi uveličali ovaj svečani događaj, pozvani su i roditelji ili skrbnici te ostali članovi obitelji nagrađenih.

Priznanje i nagradu dobilo je troje naših učenika i njihovih mentora:

• Tončica Foscarini (1. mjesto iz engleskoga jezika) – mentorica profesorica Olga Granić
  • Ivan Barišić (2. mjesto iz engleskoga jezika) – mentorica profesorica Sanja Utrobičić
  • Margita Braica (3. mjesto iz španjolskoga jezika) -– mentorica profesorica Ivana Vučetić.

Naša se škola ponosi biti u ovom odabranom društvu najboljih.